Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kalorijų ir angliavandenių yra viename Jelly Belly® želė saldainyje?

Viename saldainyje yra apytiksliai 4 kalorijos arba maždaug 100 kalorijų vienoje porcijoje (25 saldainiuose). Kiekviename saldainyje yra maždaug 1 gramas angliavandenių bei nulis riebalų. Jelly Belly® želė saldainiai pasižymi malonių skonių pliūpsniu bei nedideliu kalorijų kiekiu. Taip pat Ortodoksų sąjungos jie yra pripažinti kaip košerinis maistas.

Kuo skiriasi Jelly Belly® želė saldainiai ir Jelly Bean Chocolate Dips®?

Jelly Belly® želė saldainiai pasižymi skoniu pagardintu apvalkalu, dengiančiu minkštą kramtomą viduriuką. Jelly Bean Chocolate Dips® gaminami tik želė saldainio viduriuką padengiant juodu šokoladu.

Ar Jelly Belly® želė saldainiai yra be glitimo?

Pagrindiniame Jelly Belly® želė saldainių recepte mes nenaudojame jokių kviečių, ryžių, miežių ar avižų. Mūsų želė saldainių gamyboje naudojamas modifikuotas maistinis krakmolas yra kukurūzų krakmolas.

Kiek Jelly Belly® želė saldainių yra viename kilograme?

Viename kilograme yra 882 Jelly Belly® želė saldainiai. Visi skaičiai yra apytiksliai, žinoma.

Ar Sunkist® Fruit Gems ir Orange Slices saldumynuose yra želatinos?

Sunkist® Fruit Gems ir Orange Slices saldumynai pagaminti naudojant citrusininių vaisių pektiną ir juose nėra želatinos.

Kiek laiko trunka pagaminti Jelly Belly® želė saldainį?

Jelly Belly® želė saldainiui pagaminti reikia nuo 7 iki 21 dienos ir mes nejuokaujame! Tai sudėtingas procesas, kurį atlieka saldainių gamybos meistrai, taikydami tiek modernius metodus, tiek ilgaamžes technikas.

Koks šokoladas naudojamas Jelly Bean Chocolate Dips® gamyboje?

Jelly Bean Chocolate Dips® gaminami naudojant juodąjį šokoladą.

Sport Beans® - kas tai?

Sport Beans® želė saldainiai yra visiškai naujas želė saldainių produktas, sukurtas Jelly Belly® gamintojų! Jie specialiai sukurti tam, kad suteiktų energijos ir papildytų jūsų organizmą sporto metu.

Kuo Jelly Belly® želė saldainiai skiriasi nuo kitų želė saldainių?

Jelly Belly® želė saldainiai skiriasi nuo įprastinių želė saldainių savo autentiškais ir intensyviais skoniais, skonių kiekiu, mažesniu dydžiu, nuostabiomis spalvomis ir, be abejo, Jelly Belly užrašu ant kiekvieno saldainio. Kuriant Jelly Belly želė saldainius išlavintam skoniui, daugelyje jų, kai tik tai įmanoma, skonių suteikimui naudojami aukščiausios rūšies natūralūs ingredientai, pvz. šokoladas, kokoso riešutai, vaisių sulčių koncentratas bei vaisių piurė, kaip, pavyzdžiui, braškių, kriaušių ar bananų. Šie natūralūs skoniai dedami į saldainių vidų bei apvalkalą.

Kuo Sport Beans® želė saldainiai skiriasi nuo įprastinių želė saldainių?

Sport Beans® želė saldainiai yra skirti būtent sportinei veiklai. Sport Beans želė saldainiuose yra lengvai virškinamų angliavandenių energijai suteikti, elektrolitų natrio ir kalio tinkamam skysčių balansui bei B1, B2, B3 ir C vitaminų energijos metabolizmui bei gerai sveikatai palaikyti.